Začátek nového pololetí bude začínat v únoru 2023

v areálu Centra Kociánka


Plavání dětí 3 – 9 let

Naše činnost začíná výukou plavání dětí od tří let, neplavců i začátečníků, nebo dětí které se bojí vody a chtějí to změnit.

Výuka probíhá každé pondělí od 18:00 do 19:00, středu od 18:00 do 19:00, čtvrtek od 16:00 do 19:00 a pátek od 15:00 do 17:00 na bazéně v areálu Centra Kociánka. Bazén má 3 dráhy o délce 17,5 m. Díky mírně vyšší teplotě vody a soukromí je bazén ideální pro výuku menších dětí.


Výuka je rozdělena do 4 skupinek:

1. výuka dětí 3 – 5 let

Do této skupinky zařazujeme děti, které se bojí vody, ve vodě se zatím samostatně nepohybují, pouze s nadlehčovacími pomůckami, nebo i děti, které jsou odvážné, s vodou se kamarádí, sami jsou schopné se ve vodě orientovat a jsou schopné základní polohy na břiše či zádech.
Cena: 3.800 Kč / pololetí při tréninku jedenkrát týdně


2. výuka dětí 5 – 7 let

Je vhodná pro děti které zvládají základní dovednosti, poloha na břiše, na zádech, kopání, orientace ve vodě, skákání, bublání do vody, potápění hlavy, motoricky jsou schopné začít spojovat práci rukou a nohou dohromady.
Cena: 4.000 Kč / pololetí při tréninku jedenkrát týdně


3. výuka dětí 8 – 9 let

Skupinka pro začínající plavce někdy pro neplavce, kteří se bojí vody.

Cena: 4.200 Kč / pololetí při tréninku jedenkrát týdně


4. ZÁVODNÍ TÝM od 5 let

Tato skupinka je pro mladé a talentované plavce. Důraz je kladen na techniku, konzistenci a četnost. Pravidelnost tréninkových jednotek je určena podle výkonu plavce. Trénink je minimálně 2krát týdně. Děti jsou zaregistrování pod Plaveckým svazem a pravidelně se účastní závodů. Závodní tým je členem organizace Animáčci v pohybu, z.s. pod našim vedením.

Členské příspěvky: 8.000 Kč / pololetí při tréninku dvakrát týdně
Nejste si jistí zda dítě je připravené zvládnout velký bazén? Na druhou stranu vnímáte že je čas se z malého bazénku posunout dál, aby se dítě v plavání mohlo dobře rozvíjet a učit se nové věci? Ozvěte se nám a náš zkušený tým odborníků Vám poradí.


INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Individuální hodiny s osobním trenérem lze domluvit telefonicky +420 733 383 831 nebo emailem pavca@animacci.cz nebo vyplňte přihlášku a my se Vám ozveme zpět.