Platba za jednotlivé kurzy probíhá především bezhotovostně na bankovní účet PŠA. Generace platby probíhá přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Splatnost je 5 dni po přihlášení do kurzu. Nejpozději 24 hodin před začátkem kurzu. Platbou kurzu si zajišťujete na dobu trvání daného kurzu místo ve skupině. V případě neuhrazení do 7 dnů po rezervaci kurzu může být Vaše registrace zrušena.


Storno podmínky. Zrušení/storno registrace před zahájením kurzu lze za administrativní poplatek 500 Kč. V případě zrušení/storna registrace po zahájení kurzu se účtuje poplatek v hodnotě 50 % ceny kurzu.


Náhrady jsou možné a probíhají v našem NÁHRADOVÉM A REZERVAČNÍM SYSTÉMU. Nahradit si můžete 4 lekce. Podmínkou je řádně omluvená hodina přes REZERVAČNÍ SYSTÉM plus volné místo ve skupině, kde chcete využít náhradu. Nepřítomnost lze omluvit jen a pouze přes REZERVAČNÍ SYSTÉM vždy v den konané skupiny do 11:00 hodin. Náhrady lze čerpat pouze v období kurzu kde vznikly. Nelze je přesouvat z období do období nebo z jiného kurzu do jiného.